RealyTech Novel Coronavirus (SARS-ČOV-2) rýchly antigénový test zo slín

Rýchly antigénový test pre detekciu koronavírusu (SARS-ČOV-2); zo vzorky ľudských slín; vhodný pre domáce použitie; alenie obsahuje 1 / 5 ks

Kód: 0283
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: CZ
Kategórie: Testy a testovacie sady
Varianta:
1 ks v balení
Vaša cena:
4 € s DPH
4 € bez DPH
ikona
ikona

Rýchly test pre kvalitatívnu detekciu nových antigénov koronavírusu v ľudských slinách. Len pre profesionálne diagnostické použitie in vitro.

 

Základná identifikácia

RealyTech Novel Coronavirus (SARS-ČOV-2) rýchly antigénový test zo slín patrí do βgenus. COVID-19 je akútne respiračné infekčné ochorenia. Ľudia sú všeobecne náchylní. V súčasnej dobe sú hlavným zdrojom infekcie pacienti infikovaní novým koronavírusy; asymptomaticky infikovaní ľudia môžu byť tiež zdrojom infekcie. Na základe súčasného epidemiologického šetrenia je inkubačná doba 1 až 14 dní, väčšinou 3 až 7 dní. Medzi hlavné prejavy patrí horúčka, únava a suchý kašeľ. V niekoľkých prípadoch sa vyskytujú nosovej kongescia, nádcha, bolesť hrdla, myalgia a hnačka. Závažný akútny respiračný syndróm - koronavírus-2 (SARS-CoV-2) je obalený -segmentovaný Pozitívne zmysel rna virus. Je príčinou ochorenia Coronavirus-0 (COVID-19) bežného pre človeka je nákazlivé. SARS-CoV-2 má niekoľko štruktúrnych proteínov, vrátane hrotu (S), obalu (E), membrány (M) a nukleokapsida (N).

V súčasnej dobe existuje mnoho variantov nového koronavírusy (SARS-CoV-2) a N501Ymutace a jej približné varianty priťahujú pozornosť, pretože ich mutačné poloha je umiestnená v špičkovej glykoproteínové receptorové väzobné doméne vírusu, čím mení účinnosť napadnutia vírusom. Analýza in silico preukázala, že mutácia N501Y nezmenila primárnej a terciárnej proteínovú štruktúru RBD domény spike proteínu. Jeho antigenicita preto zostáva nezmenená.

 

Zásady

RealyTech Novel Coronavirus (SARS-ČOV-2) rýchly antigénový test zo slín je imunochromatografický membránový test, ktorý používa vysoko citlivé monoklonálne protilátky proti novému koronavírusy. Testovací prúžok sa skladá z nasledujúcich troch častí, menovite podložky na vzorku, podložky reakčnej membrána. Reagenčné membrána obsahuje koloidné zlato konjugovanej s monoklonálnymi protilátkami proti novému koronavírusy; reakčná membrána obsahuje sekundárnej protilátky proti novému koronavírusy a polyklonálnej protilátky proti myšiemu globulínu, ktoré sú vopred imobilizované na membráne.

Keď test príjme vzorku slín, konjugovaný roztok z reagenčných vankúšikov sa rozpustí a migruje spolu so slinami. Ak je vo vzorke slín prítomný nový koronavírus, vytvorí sa komplex medzi anti-novým konjugátom koronavírusy a vírus bude zachytený / detekovaný špecifickým monovlonálním anti-novým koronavírusy potiahnutým na Tregionu. Bez ohľadu na to, či vzorka obsahuje vírus alebo nie, roztok pokračuje v migrácii a stretáva sa s ďalším činidlom (anti-myší IgG protilátka), ktoré viaže zostávajúce konjugáty, čím vytvára červenú čiaru v oblasti C.

RealyTech Novel Coronavirus (SARS-ČOV-2) rýchly antigénový test zo slín dokáže detekovať ako nukleoproteín SARS-CoV-2, tak i spike proteín SARS-ČOV-2. Pomocou ELISA sme určili, že protilátka, ktorú používame, sa viaže na aminokyseliny 511-531 proteínu špica SARS ČOV-2.

Detekcie genetických variantov SARS-CoV-2 bola testovaná skúmaním citlivosti na rekombinantnej spike proteíny SARS-ČOV-2 (319 až 541aa). V týchto testoch dosiahol rýchly test antigénu Novel Coronavirus (SARS-ČOV-2) rovnakých hodnôt pri detekcii variantov B.1.1.7 (UK) a B.1.351 (SA) ako pri detekcii štandardnej varianty.

 

Odber a príprava vzoriek

 • Odber vzoriek: Vzorka orálny tekutiny by mal byť nasávaný pomocou odberových nástrojov dodávaných so sadou. Postupujte podľa podrobných pokynov na použitie nižšie. S týmto testom by sa nemali používať žiadne iné nástroje pre odber. Možno použiť orálny tekutinu odobratú kedykoľvek počas dňa.
 • Príprava vzoriek: Keď sú sliny odobraté, postupujte podľa pokynov na prípravu vzorky s pufrom dodaným so súpravou.

Návod na použitie

Pred testovaním nechajte testovacie zariadenia, vzorka a extrakčné pufer na dosiahnutie rovnováhy na izbovú teplotu (15-30 ° C). Po dobu najmenej 10 minút pred odberom vzorky orálny tekutiny nevkladajte do úst nič, vrátane jedla, pitia, gumy, tabaku, vody a ústnych vôd.

 • Odstráňte sterilizovaný tampón a súčasne stlačte sterilizovanú TAMPÓNOVÚ hlavu proti vnútrajšku pufra, akonáhle ho vyberiete, aby ste z tampónu vytlačili čo najviac tekutiny. Zlikvidujte sterilizovaný tampón v súlade s protokolom o likvidácii odpadu s biologickým nebezpečenstvom.
 • Odskrutkujte celé viečko skúmavky na odber vzoriek, vyberte 1 fľaša extrakčného pufra pre vzorku, odstráňte viečko fľaše a pridajte všetok extrakčný pufer do extrakčnej skúmavky.
 • Odstráňte trysku a uzavrite ju do extrakčnej skúmavky, jemne s ňou asi 5 sekúnd vertikálne pretrepávajte, aby sa sliny dobre premiešali s extrakčným pufrom. Preložte použitý pohár / sáčok na polovicu a zlikvidujte ho do plastového vrecka ako lekársky odpad v súlade s miestnymi predpismi.
 • Vyberte extrakčné skúmavku a fľašu extrakčného pufra, odstráňte viečko fľaše extrakčného pufra a pridajte všetok extrakčný pufer do extrakčnej skúmavky.
 • Vypľujte dostatok slín do misky / vaku na sliny.
 • Odkapávejte kvapkou dostatok slín, uistite sa, že hladina kvapaliny nepresahuje tunel medzi dolným airbagom a plastovou rúrkou, všetky sliny v plastovej rúrke preneste do extrakčnej trubice.
 • Vyberte testovací zariadení z uzavretého fóliového vrecka a použite ho čo najskôr. Najlepšie výsledky sa dosiahnu, ak sa test vykoná ihneď po otvorení úplne vložte sterilizovaný výter dodávaný v tejto súprave do nosovej panvy a niekoľkokrát vykonajte výter, aby ste odobrali epidermálne bunky hlienu.
 • Vložte sterilizovaný Tampónová vzorku do pufra na extrakciu vzorky. Otáčajte tampónom po dobu približne 10 sekúnd a súčasne pritlačte hlavu proti skúmavke, aby ste uvoľnili antigén vo tampónu.
 • Naskrutkujte a pevne uzavrite viečko na skúmavke na odber vzoriek, potom dôkladne pretrepte odberovú skúmavku, aby sa vzorka premiešal s pufrom na extrakciu vzorky. Viď obrázok 4.

Keď je vzorka pripravená, dokončite test nasledujúcim postupom:

 • Vyberte testovací zariadení z uzavretého fóliového vrecka a použite ho čo najskôr. Najlepšie výsledky dosiahnete, ak sa test vykoná ihneď po otvorení fóliového vrecka. Položte testovacie zariadenia na čistý a rovný povrch.
 • Preneste 3 kvapky vzorky do vzorkovej jamky testovacieho zariadenia zvisle, spustite časovač, odčítajte výsledok po 10 ~ 20 minútach. Výsledok Neinterpretujte po 20 minútach.

Funkcia

 • Typy vzoriek: nazofaryngálne výter
 • Doba testovania: 10-15 minút
 • Citlivosť: 96,17 %
 • Špecifickosť:> 99,9 %
Použitie Jednorázové
Skladovanie +15°C +30°C
Varianta 1 ks v balení, 5 ks v balení