Ajax StarterKit 12V Plus centrálny set bezdrôtového zabezpečovacieho systému

Komplexný zabezpečovací systém s Wi-Fi a jednoduchou obsluhov; obsahuje: centrálny ovládací panel, detektor pohybu, magnetický detektor otvorenia a kľúčenka v bielej alebo čiernej farbe

Kód: AJAX13538_12V
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: CZ - S
Kategórie: Bezdrôtové zabezpečovacie systémy
EAN: 0703123016933
Farba:
Čierna
Biela
Vaša cena:
623,60 € s DPH
515,37 € bez DPH
ikona
ikona

Čo balenie obsahuje?

Zabezpečovací systém Ajax StarterKit 12 V Plus ponúka svojmu majiteľovi okamžitú kontrolu v oblasti diania alarmu, ktorý chráni vašu domácnosť pred zlodejmi, požiarom, oxidom uhoľnatým, ale i zaplavením. Prepojením zabezpečovacieho systému s Vašim šikovným telefónom a aplikáciou Ajax, ktorá je dostupná v českom jazyku pre operačné systémy Android aj iOS, získate moderný zabezpečovací systém s jednoduchým a vysoko prívetivým užívateľským rozhraním. Jedná sa o dostupné profesionálne riešenie ochrany života a majetku v nadčasovom modernom dizajne (biela alebo čierna farba).

  • Inteligentný centrálny ovládací panel Ajax HUB 12V Plus s Wi-Fi ako jadro systému s podporou napájania 8 - 20V DC
  • Bezdrôtový detektor pohybu Ajax MotionProtect PIR
  • Bezdrôtový detektor otvorených dverí a okien Ajax DoorProtect
  • Prenosná ovládacie kľúčenka s tiesňovým tlačidlom Ajax SpaceControl

 

Univerzálny bezpečnostný systém

Systém je možné rozšíriť o ďalšie komponenty alebo príslušenstvo, ktoré ho premenia na UNIVERZÁLNY bezpečnostný systém. Ochráni Vás tak nielen pred zlodejmi, ale aj požiarom alebo povodňami. Centrom systému je inteligentný ovládací panel Ajax HUB 12V Plus s Wi-Fi a podporov napájannia, ktorý prepája všetky pripojené komponenty a komunikuje s nimi prostredníctvom bezpečnostného protokolu Jaweller. Bezpečnosntí komunikačný protokol Jaweler zabezpečuje spojenie medzi komponentmi až na vzdialenosť 2 km, pričom automaticky reguluje rádiový signál podľa vzdialenosti prijímača. Vytvára tak priaznivé podmienky pre dlhšiu životnosť batérií, dokonca až 7 rokov. Prívetivý systém AJAX v modernom dizajne tak môže konkurovať systémom Jablotron alebo Paradox.

 

Zabezpečenie

Každý jeden komponent, ktorý set obsahuje, spĺňa 2. stupeň zabezpečenia podľa normy ČSN EN 50131. Set tak poskytuje tú najvyššiu ochranu a bezpečnosť pre Vašu rodinu i majetok.

 

Použitie

Pre jednoduché použitie a maximálny komfort a pohodlie prepojíte systém so svojím Androidom alebo iOS. Absolútnu kontrolu Vám totiž ponúka inteligentná aplikácia Ajax, ktorá je pre Vaše zariadenie dostupná kompletne v českom jazyku. AjaxCloud digitálny ekosystém rozširuje schopnosti všetkých prepojených zariadení v systéme. Je praktický vďaka rýchlemu a presnému spracovaniu informácií. Prenos poplachu od servera k užívateľovi trvá len pár milisekúnd.

  • Detailné informácie a prívetivé ovládanie systému
  • Okamžitá reakcia a upozornenia
  • Okamžitá vizuálna kontrola poplachové udalosti vďaka prepojeniu s IP kamerami
  • Vzdialené testovanie a nastavenie
  • Zadarmo a pravidelne aktualizovaný Firmware, vďaka čomu sa rozširuje aj funkcionalita systému

 

Inštalácia

S voľbou primeraného umiestnenia jednotlivých komponentov Vám pomôže inteligentná aplikácia, v ktorej nájdete interaktívne manuály. Zariadenia Ajax sú unikátne špeciálnymi držiakmi SmartBracket a už integrovanými batériami pre ľahkú a rýchlu montáž. Súčasťou balenia je aj inštalačný materiál, ktorým ľahko upevníte detektor, či iné zariadenie ku stropu alebo na stenu.

Farba Čierna, Biela
Hmotnosť 1,07 kg
Rozmer balenia 285 x 305 x 75 mm