Ajax StarterKit 2 12V centrálny set bezdrôtového zabezpečovacieho systému

Komplexný zabezpečovací systém s fotoverifikáciou poplachu; obsahuje centrálny ovládací panel, detektor pohybu, magnetický detektor otvorenia a kľúčenku; v bielej / čiernej farbe

Kód: AJAX16582_12V
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: CZ - S
Kategórie: Bezdrôtové zabezpečovacie systémy
EAN: 0703123016957
Farba:
Čierna
Biela
Vaša cena:
623,60 € s DPH
515,37 € bez DPH
ikona
ikona

Čo balenie obsahuje?

Zabezpečovací systém Ajax StarterKit 2 12 V ponúka svojmu majiteľovi okamžitú kontrolu v oblasti diania alarmu, ktorý chráni vašu domácnosť pred zlodejmi, požiarom, oxidom uhoľnatým, ale i zaplavením. Prepojením zabezpečovacieho systému s Vašim šikovným telefónom a aplikáciou Ajax, ktorá je dostupná v českom jazyku pre operačné systémy Android aj iOS, získate moderný zabezpečovací systém s jednoduchým a vysoko prívetivým užívateľským rozhraním. Jedná sa o dostupné profesionálne riešenie ochrany života a majetku v nadčasovom modernom dizajne (biela alebo čierna farba).

  • Inteligentný centrálny ovládací panel Ajax HUB 2 12 V ako jadro systému s podporou napájania 8 - 20 V DC
  • Bezdrôtový detektor pohybu s fotoverifikáciou poplachu Ajax MotionCam PIR
  • Bezdrôtový detektor otvorených dverí a okien Ajax DoorProtect
  • Prenosná ovládacie kľúčenka s tiesňovým tlačidlom Ajax SpaceControl

 

Univerzálny bezpečnostný systém

Systém je možné rozšíriť o ďalšie komponenty alebo príslušenstvo, ktoré ho premenia na UNIVERZÁLNY bezpečnostný systém. Centrom systému je inteligentný ovládací panel Ajax HUB 2 12 V s podporou napájania, ktorý prepája všetky pripojené komponenty a komunikuje s nimi prostredníctvom bezpečnostného protokolu Jewellery. Bezpečnostný komunikačný protokol Jewellery zabezpečuje spojenie medzi komponentmi až na vzdialenosť 2 km, pričom automaticky reguluje rádiový signál podľa vzdialenosti prijímača. Vytvára tak priaznivé podmienky pre dlhšiu životnosť batérií, dokonca až 7 rokov. Prívetivý systém AJAX v modernom dizajne tak môže konkurovať systémom Jablotron alebo Paradox.

 

Zabezpečenie

Jednotlivé komponenty, ktoré sada obsahuje, spĺňajú 2. stupeň zabezpečenia podľa normy ČSN EN 50131. Set tak poskytuje tú najvyššiu ochranu a bezpečnosť pre Vašu rodinu i majetok.

 

Použitie

Pre jednoduché použitie a maximálny komfort a pohodlie prepojíte systém so svojím Androidom alebo iOS. Absolútnu kontrolu Vám totiž ponúka múdra aplikácie Ajax, ktorá je pre Vaše zariadenie dostupná kompletne v českom jazyku. AjaxCloud digitálny ekosystém rozširuje schopnosti všetkých prepojených zariadení v systéme. Je praktický vďaka rýchlemu a presnému spracovaniu informácií. Prenos poplachu od servera k užívateľovi trvá len pár milisekúnd.

  • Detailné informácie a prívetivé ovládanie systému
  • Okamžitá reakcia a upozornenia
  • Okamžitá vizuálna kontrola poplachovej udalosti vďaka prepojeniu s IP kamerami
  • Vzdialené testovanie a nastavenie
  • Zadarmo a pravidelne aktualizovaný Firmware, vďaka čomu sa rozširuje aj funkcionalita systému

 

Inštalácia

S voľbou primeraného umiestnenia jednotlivých komponentov Vám pomôže inteligentná aplikácia, v ktorej nájdete interaktívne manuály. Pomocou špeciálnych univerzálnych držiakov SmartBracket je inštalácia komponentov rýchla a jednoduchá. Vďaka nainštalovaným batériám sa inštalácia zabezpečovacieho systému zrýchli viac ako dvojnásobne. Držiaky možno pomocou manuálu ďalej rozmiestniť a pripevniť na strop alebo stenu a pripevniť k nemu ľubovoľné zariadenie Ajax.

Farba Čierna, Biela
Hmotnosť 1, 07 kg
Rozmer balenia 285 x 305 x 75 mm