Ajax StarterKit Plus centrálnÿ set bezdrôtového zabezpečovacieho systému

Ajax StarterKit Plus centrálnÿ set bezdrôtového zabezpečovacieho systému

Komplexný zabezpečovací systém s Wi-Fi obsahujúci centrálny ovládací panel, detektor pohybu, magnetický detektor otvorenia a kľúčenku; v bielej alebo čiernej farbe

Kód: AJAX13540
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: CZ - S
Kategórie: Bezdrôtové zabezpečovacie systémy
EAN: 0856963007439
Farba:
Čierna
Biela
Vaša cena:
599,60 € s DPH
495,54 € bez DPH
ikona
ikona

Čo balenie obsahuje?

Set tvorí jadro zabezpečovacieho systému Ajax s rozšírením a ďalšími komponentmi, ktoré chránia vašu domácnosť pred zlodejmi, požiarom, oxidom uhoľnatým, ale i zaplavením. Obsahuje centrálny ovládací panel HUB Plus d Wi-Fi, PIR detektor pohybu MotionProtect, magnetický detektor otvorenia DoorProtect a kľúčenku SpaceControl. Jedná sa o dostupné profesionálne riešenie ochrany života a majetku v nadčasovom modernom dizajne (biela alebo čierna farba) s jednoduchým a vysoko prívetivým užívateľským rozhraním.

  • Inteligentný centrálny ovládací panel Ajax HUB Plus s Wi-Fi ako jadro systému
  • Bezdrôtový detektor pohybu Ajax MotionProtect PIR
  • Bezdrôtový detektor otvorených dverí a okien Ajax DoorProtect
  • Prenosná ovládacia kľúčenka s tiesňovým tlačidlom Ajax SpaceControl

 

Univerzálny bezpečnostný systém

Systém je možné rozšíriť o ďalšie komponenty alebo príslušenstvo, ktoré ho premenia na UNIVERZÁLNY bezpečnostný systém. Ochráni Vás tak nielen pred zlodejmi, ale aj požiarom alebo povodňami. Centrom systému je inteligentný ovládací panel Ajax HUB Plus s Wi-Fi, vylepšená verzia ovláadacieho inteligentného panelu, ktorý prepája všetky pripojené komponenty a komunikuje s nimi prostredníctvom bezpečnostného protokolu Jaweller. Bezpečnosntí komunikačný protokol Jaweler zabezpečuje spojenie medzi komponentmi až na vzdialenosť 2 km, pričom automaticky reguluje rádiový signál podľa vzdialenosti prijímača. Vytvára tak priaznivé podmienky pre dlhšiu životnosť batérií, dokonca až 7 rokov. Prívetivý systém AJAX v modernom dizajne tak môže konkurovať systémom Jablotron alebo Paradox.

 

Zabezpečenie

Každý jeden komponent, ktorý set obsahuje, spĺňa 2. stupeň zabezpečenia podľa normy ČSN EN 50131. Set tak poskytuje tú najvyššiu ochranu a bezpečnosť pre Vašu rodinu i majetok.

 

Použitie

Pre jednoduché použitie a maximálny komfort a pohodlie prepojíte systém so svojím Androidom alebo iOS. Absolútnu kontrolu Vám totiž ponúka múdra aplikácia Ajax, ktorá je pre Vaše zariadenie dostupná kompletne v českom jazyku. AjaxCloud digitálny ekosystém rozširuje schopnosti všetkých prepojených zariadení v systéme. Je praktický vďaka rýchlemu a presnému spracovaniu informácií. Prenos poplachu od servera k užívateľovi trvá len pár milisekúnd.

  • Detailné informácie a prívetivé ovládanie systému
  • Okamžitá reakcia a upozornenia
  • Okamžitá vizuálna kontrola poplachovej udalosti vďaka prepojeniu s IP kamerami
  • Vzdialené testovanie a nastavenie
  • Zadarmo a pravidelne aktualizovaný Firmware, vďaka čomu sa rozširuje aj funkcionalita systému

 

Inštalácia

S voľbou primeraného umiestnenia jednotlivých komponentov Vám pomôže inteligentná aplikácia, v ktorej nájdete interaktívne manuály. Zariadenia Ajax sú unikátne špeciálnymi držiakmi SmartBracket a už integrovanými batériami pre ľahkú a rýchlu montáž. Súčasťou balenia je aj inštalačný materiál, ktorým ľahko upevníte detektor, či iné zariadenie ku stropu alebo na stenu.

Farba Čierna, Biela
Hmotnosť 1,07 kg
Rozmer balenia 285 x 305 x 75 mm