Hydrantový systém D25

Hydrantový systém D25

Dĺžka hadice 30 m; prispôsobený k montáži na stenu, ale aj na zabudovanie do muriva, či priečky; farebné prevedenie: biele alebo červené

Kód: 0208
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: CZ
Kategórie: Hydrantové systémy
Varianta:
Červená
Biela
Nerez
Vaša cena:
210 € s DPH
173,55 € bez DPH
ikona
ikona

Hydrantový systém je jedným z najdôležitejších hasiacich zariadení slúžiacich ako základná ochrana budov pred požiarom. Je to spoľahlivý hasiaci prostriedok s okamžite dosiahnuteľnú stálou dodávkou vody.


Je prispôsobený na montáž na stenu, ale aj k zabudovaniu do muriva či priečky. Je uzamykateľný. V prípade požiaru, kľúčikom otvorte hydrantové skriňu a vysuniete navijak s hadicou. Hydrant je potiahnutý práškovým plastom, červeným alebo bielym, podľa vzorkovníka RAL, ale ponúkame tiež variantu vyrobenú z nerezového plechu.


Balenie obsahuje kovovú skriňu s jednokrídlovými dvierkami, v ktorej je na výklopnom ramene osadený hydrantový navijak, zaistený poistkou proti vykĺznutiu. Na navijaku je nemotána tvarovo stála hadica sa samostatne uzatvárateľnú prúdnicou. Prívod vody zabezpečuje pripojovacie hadice zakončená prietokovým ventilom. Ďalej balenie zahŕňa samolepiace bezpečnostné označenie "Hadicový navijak" a samozrejme návod na použitie.

Dĺžka hadice 30 m
Hmotnosť 37 kg
Priemer hadice 25 mm
Rozmery 700 x 700 x 260 mm
Varianta Červená, Biela, Nerez