PROTECTA® Waterproofer protipožiarny krémový impregnačný náter 3 l

Objem: 3 l; pri aplikácii na vytvrdnutú maltu Protecta® EX Mortar chráni povrch tým, že odpudzuje vodu; netoxický; rýchloschnúci; vodeodolný; šetrný k životnému prostrediu

Kód: PRO303
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: PROTECTA
Kategórie: PROTECTA® - Materiály pasívnej požiarnej ochrany
EAN: 5060576399958
Vaša cena:
99,96 € s DPH
82,61 € bez DPH
ikona
ikona

K čomu je náter vhodný?

Protecta® Waterproofer je krémový impregnačný náter s vysokou viskozitou na báze akryl-alkoxy-silanov. Pri aplikácii na vytvrdnutú maltu Protecta® EX Mortar chráni povrch tým, že odpudzuje vodu. Waterproofer tiež chráni ďalšie porézne podklady ako je kameň, murivo, betón a fasády. Poskytuje aj komplexnú ochranu proti výkvetom a rozkladu spôsobenému vo vode rozpustnými znečisťujúcimi látkami, poškodeniu mrazom, napadnutiu plesňami a baktériami na vlhkých podkladoch.

 

Hlavné použitie
Tento produkt je vhodný pre použitie s akýmkoľvek druhom minerálnych látok, ktoré majú minimálnu absorpčnú kapacitu ako sú malty, omietky, pórobetón, betón, vápenec, prírodný kameň, priemyselné tehly a slinok. Vďaka svojej krémovej konzistencii je aplikácia veľmi jednoduchá, pomocou valčeka alebo kefy a bez akéhokoľvek kvapkania a stekania po stenách, či stropoch.

 

Vlastnosti

  • vodeodolný
  • rýchloschnúci
  • jednoduché čistenie
  • jednoduchá aplikácia
  • použitie v interiéri aj exteriéri
  • produkt nie je toxický; je šetrný k životnému prostrediu
Merná hmotnosť 0,80 g/cm³
Podmienky aplikácie Medzi +5 °C a +35 °C na suchý povrch; po 24 hodinách ďalšie aplikácie
Skladovanie Až 12 mesiacov pri skladovaní v neotvorených nádobách, v chlade a suchu. Nevystavujte mrazu a extrémnym teplotám. Skladovanie pri teplotách medzi +5 °C a +25 °C. Po otvorení čo najrýchlejšie spotrebujte.
Štandardné farby Biela, transparentná
Suché na dotyk 30 min až niekoľko hodín
Typ Krémový impregnačný náter
Životnosť Za normálnych podmienok; min. 20 rokov