VM BUFFALO bezpečnostná obuv - členková

Celokožená obuv s membránou; funkcia NON METALIC; odolná proti kontaktnému teplu, palivovým olejom, chladu, vode; protišmykové a antistatické vlastnosti

Kód: 7130-S3
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: CZ-VM
Kategórie: Pracovná a bezpečnostná obuv - členková
Veľkosť:
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
Vaša cena:
144 € s DPH
119,01 € bez DPH
ikona
ikona

*DOSTUPNOSŤ JEDNOTLIVÝCH VEĽKOSTÍ SA MÔŽE LÍŠIŤ!

 

Celokožená členková pracovná obuv BUFFALO bola vyrobená s ohľadom na funkčnosť a pohodlie.

 

Optimálna šírka obuvi zaručuje požadovaný komfort pri nosení. Zvršok topánky je vyrobený z hovädzej lícovej kože o hrúbke 2 - 2,2 mm (CRAZY HORSE). Systém odvetrania zvršku obuvi v kombinácii s podšívkou tvorenou termoizolačnou paropriepustnou membránou FREE-TEX ® zaručuje maximálny komfort, zaisťuje, že obuv "dýcha". Membránu tvoria "sandwich" 3 špeciálnych paropriepustných vrstiev a jednej vodeodolnej vrstvy, spolu s vnútornou podšívkou a usňovým zvrškom obuvi tvorí dokonalé riešenie optimálnej klímy vo vnútri obuvi. Zaisťuje tepelnú izoláciu, paropriepustnosť a vodeodolnosť. Vkladacia stielka z ľahčeného polyuretánu tlmí nárazy a má vysokú absorpčnú schopnosť energie pri chôdzi. Je anatomicky tvarovaná s vynikajúcou nasiakavosťou a vysychavosťou. Má antistatické vlastnosti a udržiava vo vnútri obuvi optimálnu klímu. Obuv má moderne riešené pätné časti, ktoré zabezpečujú maximálnu stabilizáciu nohy pri chôdzi i pri státí. Podrážky sú vybavené kombináciou špeciálne upravených gumových zmesí a sú inšpirované jedinečným technickým dizajnom pneumatík od svetovo známej značky Michelin®.odolné proti kontaktnému teplu až do +300 °C, palivovým olejom a v neposlednom rade sú protišmykové.

 

Spĺňajú normu ČSN EN ISO 20345: 2012 a sú zaradené do kategórie pracovnej obuvi v prevedení O2 FO HRO SRC CI WR - s kompozitnou tužinkou a kevlarovou planžetou, hydrofóbna, FREE-TEX ®, BOA Fit System.

 

Veľkostná tabuľka:

   

  1. Použite špeciálny merač: Ideálny a najjednoduchší spôsob. Tu zistíte číslo, ktoré je naozaj presné.
  2. Pokiaľ merač nemáte: Použite krajčírsky meter, prípadne pravítko. Oprite nohu o kolmú plochu (ideálne o stenu) a zmerajte.
  3. Obkreslite si svoju nohu: obkreslite si nohu postojačky. Potom výsledok zmerajte a máte to.

Akonáhle máte zmerané, v tabuľke si svoje hodnoty nájdite v riadku s veľkosťami v mm. Na hornom riadku potom vyberte vyhovujúce veľkosť EÚ číslovania.

Certifikácia ČSN EN ISO 20347:2012
Materiál Celokožená s membránou
Podrážka Michelin®-PU / RUBBER - do 300 ° C, HRO, SRC, odolná proti palivovým olejom, protišmyková, antistatická
Podšívka Termoizolačné paropriepustná MEMBRÁNA FREE-TEX®
Prevedenie O2 FO HRO SRC CI WR - bez kompozitný tužinky a kevlarové planžety, hydrofóbna, FREE-TEX ®, NON METALIC
Špeciálne vlastnosti Absorpcia energie v oblasti päty, podošva odolná proti pohonným hmotám, protišmykové, antistatické vlastnosti, zvršok obuvi odolný proti prieniku a absorpcii vody, podošva odolná proti kontaktnému teplu (300 ° C), Podešvová komplex izolovaný proti chladu
Vrch Lícový hovädzej CRAZY HORSE v hrúbke 2,0 - 2,2 mm
Typ Členková pracovná obuv
Veľkosť 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
Vkladacia stielka Ľahčený polyuretán s vysokou absorpčnou schopnosťou, antistatická