VM CINCINATI bezpečnostná obuv - poltopánky

Vyspelý SOFT-SHELL materiál; odolné proti pohonným hmotám, nárazu a tlaku; protišmykové, antistatické vlastnosti, anatomicky tvarované

Kód: 4845-S1P
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: CZ-VM
Kategórie: Pracovná a bezpečnostná obuv - poltopánky
Veľkosť:
39
40
41
42
43
44
45
46
47
Vaša cena:
119 € s DPH
98,35 € bez DPH
ikona
ikona

*DOSTUPNOSŤ JEDNOTLIVÝCH VEĽKOSTÍ SA MÔŽE LÍŠIŤ!

 

Bezpečnostná obuv z technologicky vyspelého SOFT-SHELL materiálu, poltopánka CINCINATI s BOA uzatváraním bola vyrobená s ohľadom na funkčnosť a pohodlie.

 

Optimálna šírka obuvi zaručuje požadovaný komfort pri nosení. Zvršok topánky je vyrobený z SOFT-SHELL materiálu. Systém odvetrania zvršku obuvi v kombinácii s podšívkou tvorenou priedušnou laminovanou textíliou MESH zaručuje maximálny komfort, zaisťuje, že obuv "dýcha". Vkladacia stielka HI-POLY z ľahčenej polyuretánovej peny tlmí nárazy a má vysokú absorpčnú schopnosť energie pri chôdzi. Je anatomicky tvarovaná s vynikajúcou nasiakavosťou a vysychavosťou. Podrážky sú vybavené kombináciou špeciálne upravených gumových zmesí a sú inšpirované jedinečným technickým dizajnom pneumatík od svetovo známej značky Michelin®.antistatické vlastnosti a udržiava vo vnútri obuvi optimálnu klímu. Sú odolné proti palivovým olejom, antistatické a v neposlednom rade protišmykové.

 

Spĺňajú normu ČSN EN ISO 20345: 2012 a sú zaradené do kategórie bezpečnostnej obuvi v prevedení S1P SRC - s kompozitnou tužinkou a kevlarovou planžetou, antistatické a protišmykové vlastnosti.

 

Veľkostná tabuľka:

 

  1. Použite špeciálny merač: Ideálny a najjednoduchší spôsob. Tu zistíte číslo, ktoré je naozaj presné.
  2. Pokiaľ merač nemáte: Použite krajčírsky meter, prípadne pravítko. Oprite nohu o kolmú plochu (ideálne o stenu) a zmerajte.
  3. Obkreslite si svoju nohu: obkreslite si nohu postojačky. Potom výsledok zmerajte a máte to.

Akonáhle máte zmerané, v tabuľke si svoje hodnoty nájdite v riadku s veľkosťami v mm. Na rovnakom riadku potom zvoľte veľkosť EÚ číslovania.

Certifikácia ČSN EN ISO 20345:2012
Podrážka Michelin®-EVA / RUBBER - olejovzdorná, antistatická, protišmyková
Podšívka Laminovaná priedušná textília MESH
Prevedenie S1P SRC - s kompozitný tužinkou a kevlarovou planžetou, antistatické vlastnosti
Špeciálne vlastnosti Absorpcia energie v oblasti päty, podošva odolná proti pohonným hmotám, protišmykové, antistatické vlastnosti, ochrana špice proti nárazu (200 J) a tlaku (15 kN)
Vrch Technologicky vyspelý materiál SOFT-SHELL
Typ Poltopánky - bezpečnostná obuv
Veľkosť 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
Vkladacia stielka HI-POLY - anatomicky tvarovaná s ľahčenej polyuretánovej peny potiahnutá textílií MESH, antistatická