VM DUBLIN bezpečnostná obuv - členková

Celokožená obuv s membránou; odolná proti kontaktnému teplu, prepichnutiu, palivovým olejom, nárazu a tlaku, vode; protišmykové a antistatické vlastnosti

Kód: 2440-S3
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: CZ-VM
Kategórie: Pracovná a bezpečnostná obuv - členková
EAN: 8592991208845
Veľkosť:
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
Vaša cena:
90 € s DPH
74,38 € bez DPH
ikona
ikona

*DOSTUPNOSŤ JEDNOTLIVÝCH VEĽKOSTÍ SA MÔŽE LÍŠIŤ!

 

Celokožená členková bezpečnostná obuv DUBLIN bola vyrobená s ohľadom na funkčnosť a pohodlie.

 

Optimálna šírka obuvi zaručuje požadovaný komfort pri nosení. Zvršok topánky je vyrobený z hovädzej lícovej kože o hrúbke 1,9 - 2,1 mm (NUBUK). Systém odvetrania zvršku obuvi v kombinácii s podšívkou tvorenou termoizolačnou paropriepustnou membránou FREE-TEX ® zaručuje maximálny komfort, zaisťuje, že obuv "dýcha". Membránu tvoria "sandwich" 3 špeciálnych paropriepustných vrstiev a jednej vodeodolné vrstvy, spolu s vnútornou podšívkou a usňovým zvrškom obuvi tvorí dokonalé riešenie optimálnej klímy vo vnútri obuvi. Zaisťuje tepelnú izoláciu, paropriepustnosť a vodeodolnosť. Vkladacia stielka HI POLY z ľahčenej polyuretánovej peny je potiahnutá textíliou MESH. Je anatomicky tvarovaná s vynikajúcou nasiakavosťou a vysychavosťou. Má antistatické vlastnosti a udržiava vo vnútri obuvi optimálnu klímu. Obuv má moderne riešené pätné časti, ktorý zabezpečujú maximálnu stabilizáciu nohy pri chôdzi i pri státi. Sú odolné proti kontaktnému teplu až do +300 °C, palivovým olejom a v neposlednom rade sú protišmykové.

 

Spĺňajú normu ČSN EN ISO 20345: 2012 a sú zaradené do kategórie bezpečnostnej obuvi v prevedení S3 HRO SRC - s kompozitnou tužinkou a kevlarovou planžetou, hydrofóbna, FREE-TEX ®, NON METALIC.

 

Veľkostná tabuľka:

 

  1. Použite špeciálny merač: Ideálny a najjednoduchší spôsob. Tu zistíte číslo, ktoré je naozaj presné.
  2. Pokiaľ merač nemáte: Použite krajčírsky meter, prípadne pravítko. Oprite nohu o kolmú plochu (ideálne o stenu) a zmerajte.
  3. Obkreslite si svoju nohu: obkreslite si nohu postojačky. Potom výsledok zmerajte a máte to.

Akonáhle máte zmerané, v tabuľke si svoje hodnoty nájdite v riadku s veľkosťami v mm. Na rovnakom riadku potom zvoľte veľkosť EÚ číslovania.

Certifikácia ČSN EN ISO 20345:2012
Materiál Celokožená s membránou
Podrážka PU / RUBBER - do 300 ° C, olejovzdorná, antistatická, protišmyková, dvojzložkový nástrek
Podšívka Termoizolačné paropriepustná MEMBRÁNA FREE-TEX®
Prevedenie S3 HRO SRC - s kompozitný tužinkou a kevlarovou planžetou, hydrofóbna, FREE-TEX ®, NON METALIC
Špeciálne vlastnosti Absorpcia energie v oblasti päty, podošva odolná proti pohonným hmotám, protišmykové, antistatické vlastnosti, ochrana špice proti nárazu (200 J) a tlaku (15 kN), spodok obuvi odolný proti prepichnutiu (1100 N)
Vrch Lícová hovädzinová useň NUBUK v hrúbke 1,9 - 2,1 mm
Typ Členková bezpečnostná obuv
Veľkosť 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49
Vkladacia stielka HI-POLY - anatomicky tvarovaná z ľahčenej polyuretánovej peny potiahnutá textílií MESH, antistatická