VM MONTGOMERY bezpečnostná obuv - poltopánky

Obuv z oděruvzdorného textilu; odolná proti kontaktnému teplu, pohonným hmotám, prepichnutiu, nárazu a tlaku; protišmykové a antistatické vlastnosti

Kód: 6345-S1P
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: CZ-VM
Kategórie: Pracovná a bezpečnostná obuv - poltopánky
EAN: 8592991421442
Veľkosť:
39
40
41
42
43
44
45
46
47
Vaša cena:
80 € s DPH
66,12 € bez DPH
ikona
ikona

*DOSTUPNOSŤ JEDNOTLIVÝCH VEĽKOSTÍ SA MÔŽE LÍŠIŤ!

 

Bezpečnostná obuv, poltopánka MONTGOMERY z oděruvzdorného textilu bola vyrobená s ohľadom na funkčnosť a pohodlie.

 

Optimálna šírka obuvi zaručuje požadovaný komfort pri nosení. Zvršok topánky je vyrobený z oděruvzdorného textilu. Systém odvetrania zvršku obuvi v kombinácii s podšívkou tvorenou laminovanou priedušnou textíliou MESH zaručuje maximálny komfort, zaisťuje, že obuv "dýcha" a tvorí tak dokonalé riešenie optimálnej klímy vnútri obuvi. Vkladacia stielka HI POLY z ľahčenej polyuretánovej peny je potiahnutá textíliou MESH. Tlmí nárazy a má vysokú absorpčnú schopnosť energie pri chôdzi. Je anatomicky tvarovaná s vynikajúcou nasiakavosťou a vysychavosťou. Má antistatické vlastnosti a udržiava vo vnútri obuvi optimálnu klímu. Podrážky obuvi sú z lepenej konštrukcie, odolné proti palivovým olejom a v neposlednom rade protišmykové.

 

Spĺňajú normu ČSN EN ISO 20345: 2012 a sú zaradené do kategórie bezpečnostnej obuvi v prevedení S1P SRC - s kompozitnou tužinkou a kevlarovou planžetou.

 

Veľkostná tabuľka:

 

  1. Použite špeciálny merač: Ideálny a najjednoduchší spôsob. Tu zistíte číslo, ktoré je naozaj presné.
  2. Pokiaľ merač nemáte: Použite krajčírsky meter, prípadne pravítko. Oprite nohu o kolmú plochu (ideálne o stenu) a zmerajte.
  3. Obkreslite si svoju nohu: obkreslite si nohu postojačky. Potom výsledok zmerajte a máte to.

Akonáhle máte zmerané, v tabuľke si svoje hodnoty nájdite v riadku s veľkosťami v mm. Na rovnakom riadku potom zvoľte veľkosť EÚ číslovania.

Certifikácia ČSN EN ISO 20345:2012
Materiál Textil
Podrážka EVA / RUBBER - odolná proti palivovým olejom, antistatická, protišmyková, lepená konštrukcia
Podšívka Laminovaná priedušná textília MESH
Prevedenie S1P SRC - s kompozitný tužinkou a kevlarovou planžetou
Špeciálne vlastnosti Absorpcia energie v oblasti päty, podošva odolná proti pohonným hmotám, protišmykové, antistatické vlastnosti, ochrana špice proti nárazu (200 J) a tlaku (15 kN), spodok obuvi odolný proti prepichnutiu (1100 N)
Vrch Oderuvzdorný textil
Typ Poltopánka - bezpečnostná obuv
Veľkosť 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
Vkladacia stielka HI-POLY - anatomicky tvarovaná, z ľahčenej polyuretánovej peny, potiahnutá textílií MESH, antistatická