VM NORWICH pracovná obuv - členková

Celokožená obuv odolná proti kontaktnému teplu, prepichnutiu, chladu, pohonným hmotám, vode, nárazu a tlaku; protišmykové a antistatické vlastnosti

Kód: 5070-O2
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: CZ-VM
Kategórie: Pracovná a bezpečnostná obuv - členková
Veľkosť:
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
Vaša cena:
41,40 € s DPH
34,21 € bez DPH
ikona
ikona

*DOSTUPNOSŤ JEDNOTLIVÝCH VEĽKOSTÍ SA MÔŽE LÍŠIŤ!

 

Celokožená členková obuv NORWICH bola vyrobená s ohľadom na funkčnosť a pohodlie.

 

Optimálna šírka obuvi zaručuje požadovaný komfort pri nosení. Zvršok topánky je vyrobený z hovädzej lícovej usne s hrúbkou 2 - 2,2 mm. Systém HARDHEEL STRUCTURED predstavuje moderné riešenie pätnej časti obuvi, ktoré zabezpečuje maximálnu stabilizáciu nohy a to ako pri chôdzi, tak pri státí. FORCED CIRCULATION v kombinácii s podšívkovým materiálom z laminovanej priedušnej textílie s nasiakavou schopnosťou. Takto vybavená obuv "dýcha" a zaručuje maximálny komfort. Anatomicky tvarovaná vkladacia stielka z materiálu EVA s výbornou absorpčnou schopnosťou. Sú odolné proti kontaktnému teplu až do +300 °C, palivovým olejom a v neposlednom rade sú protišmykové. Podošva PU / RUBBER je odolná proti palivovým olejom, antistatická, protišmyková s dvojzložkovým nástrekom.

 

Spĺňajú normu ČSN EN ISO 20347: 2012 a sú zaradené do kategórie bezpečnostnej obuvi v prevedení 02 FO HRO SRC - bez plastovej tužinky a planžety, obuv je hydrofóbna.

 

Veľkostná tabuľka:

 

  1. Použite špeciálny merač: Ideálny a najjednoduchší spôsob. Tu zistíte číslo, ktoré je naozaj presné.
  2. Pokiaľ merač nemáte: Použite krajčírsky meter, prípadne pravítko. Oprite nohu o kolmú plochu (ideálne o stenu) a zmerajte.
  3. Obkreslite si svoju nohu: obkreslite si nohu postojačky. Potom výsledok zmerajte a máte to.

Akonáhle máte zmerané, v tabuľke si svoje hodnoty nájdite v riadku s veľkosťami v mm. Na rovnakom riadku potom zvoľte veľkosť EÚ číslovania.

Certifikácia ČSN EN ISO 20347:2012
Materiál Celokožená
Podšívka Laminovaná priedušná textília MESH
Prevedenie Členková pracovná obuv
Špeciálne vlastnosti Absorpcia energie v oblasti päty, odolnosť podošvy proti pohonným látkam, odolnosť proti sklzu, antistatické vlastnosti, ochrana špice proti nárazu do 200 J a tlaku 15kN, odolnosť zvršku obuvi proti prieniku a absorpcii vody, odolnosť podošvy proti teplu
Vrch Lícová hovädzinová useň v hrúbke 2,0 - 2,2 mm
Typ Členková pracovná obuv
Veľkosť 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
Vkladacia stielka Anatomicky tvarovaná z materiálu EVA s vysokou absorpčnou schopnosťou, antistatická