Hydrantový systém D19

Hydrantový systém D19

Dĺžka hadice 30 m; prispôsobený k montáži na stenu, ale aj na zabudovanie do muriva, či priečky; farebné prevedenie: biele alebo červené

Kód: 0209
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: CZ
Kategórie: Hydrantové systémy
Varianta:
Červená
Biela
Vaša cena:
207 € s DPH
171,07 € bez DPH
ikona
ikona

Hydrantový systém je jedným z najdôležitejších hasiacich zariadení slúžiacich ako základná ochrana budov pred požiarom. Je to spoľahlivý hasiaci prostriedok s okamžite dosiahnuteľnú stálou dodávkou vody.


Je prispôsobený na montáž na stenu, ale aj k zabudovaniu do muriva či priečky. Je uzamykateľný. V prípade požiaru otvorte hydrantové skriňu a vysuňte navijak s hadicou. Hydrant je potiahnutý práškovým plastom, červeným alebo bielym, podľa vzorkovníka RAL, ale ponúkame tiež variantu vyrobenú z nerezového plechu.


Balenie obsahuje kovovú skriňu s jednokrídlovými dvierkami, v ktorej je na výklopnom ramene osadený hydrantový navijak, zaistený poistkou proti vykĺznutiu. Na navijaku je nemotána tvarovo stála hadica sa samostatne uzatvárateľnú prúdnicou. Prívod vody zabezpečuje pripojovacie hadice zakončená prietokovým ventilom. Ďalej balenie zahŕňa samolepiace bezpečnostné označenie "Hadicový navijak" a samozrejme návod na použitie.

Dĺžka hadice 30 m
Hmotnosť 30 kg
Priemer hadice 19 mm
Rozmery 700 x 700 x 230 mm
Varianta Červená, Biela, Nerez