Hydrantový systém D33

Dĺžka hadice 30 m; prispôsobený k montáži na stenu, ale aj na zabudovanie do muriva, či priečky; farebné prevedenie: biele alebo červené

Kód: 0119P
Dostupnosť: Do 14 dní
Výrobca: CZ
Kategórie: Hydrantové systémy
Varianta:
Červená
Biela
Vaša cena:
450 € s DPH
371,90 € bez DPH
ikona
ikona

Hydrantový systém je jedným z najdôležitejších hasiacich zariadení slúžiacich ako základná ochrana budov pred požiarom. Je to spoľahlivý hasiaci prostriedok s okamžite dosiahnuteľnú stálou dodávkou vody.


Je prispôsobený na montáž na stenu, ale aj k zabudovaniu do muriva či priečky. Je uzamykateľný a súčasťou balenia je aj kľúč ktorý je uložený za rozbitným sklíčkom. V prípade požiaru, kľúčikom otvorte hydrantové skriňu a vysuniete navijak s hadicou. Hydrant je potiahnutý práškovým plastom, červeným alebo bielym, podľa vzorkovníka RAL.


Balenie obsahuje kovovú skriňu s jednokrídlovými dvierkami, v ktorej je na výklopnom ramene osadený hydrantový navijak, zaistený poistkou proti vykĺznutiu. Na navijaku je nemotána tvarovo stála hadica sa samostatne uzatvárateľnú kombinovanou prúdnicou. Prívod vody zabezpečuje pripojovacie hadice zakončená mosadzným guľovým ventilom. Ďalej balenie zahŕňa samolepiace bezpečnostné označenie "Hadicový navijak" a samozrejme návod na použitie.

Dĺžka hadice 30 m
Hmotnosť 45 kg
Priemer hadice 33 mm
Rozmery 760 x 760 x 235 mm
Varianta Červená, Biela