Master Lock 1534EURD set kombinačných visiacich zámkov horizontálnych (1 balenie / 4 ks)

Set kombinačných visiacich zámkov horizontálnych; šírka 64 mm; v balení 4 ks; farba červená, oranžová, modrá a svetlo zelená; součístí 4 ks náhradné sady gripov

Kód: 1534EURD
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: CZ - S
Kategórie:
EAN: 3520190929495
Vaša cena:
86,72 € s DPH
71,67 € bez DPH
ikona
ikona

Set 4 ks kombinačných visiacich zámkov horizontálnych Master Lock 1534EURD o šírke 64 mm. Zámok je vyrobený z ocele. Odolný proti poškodeniu. Patrí do bezpečnostnej triedy Master Lock ™ 6. Zabezpečte si svoj majetok pomocou zámku, strmeň z kalenej ocele s priemerom 7 mm je odolný proti prerezaniu. Obsahuje nastaviteľnú 4-ciferný kombináciu z čísiel a písmen zámku. Pre jednoduché zadávanie kombinácia slúži gripy. Súčasťou balenia sú aj 4 ks navyše náhradných gripov. Má aj ochranu proti shimmingu BlockGuard ™.

Odporúčame výrobky spoločnosti Master Lock, ktorá dnes patrí k najväčšej svetovým výrobcom visiacich zámkov a produktov mechanického zabezpečenia. Jednotlivé výrobky sú kvalitatívne testované, a aj vďaka tomu môže Master Lock ponúkať doživotnú záruku svojich výrobkov. Vďaka tejto spolupráci chránime Váš majetok a bezpečia, ponúkame najvyššiu kvalitu na trhu nielen v Európe ale po celej krajine.