Ochranný štít na tvár

Kód: OP004
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: CZ
Kategórie: Ochranné štíty
Vaša cena:
3,50 € s DPH
2,89 € bez DPH
ikona
ikona

Univerzálny priehľadný ochranný štít na tvár vyrobený z číreho a ohybného PET materiálu zaručujúci pohodlie aj pri dlhodobom nosení. Slúži k ochrane pred mikročasticami a kvapôčkami, ktoré by mohli pri priamom styku so sliznicou, očami alebo priamym vdýchnutím potenciálne ohroziť alebo aj poškodiť Vaše zdravie. Ideálne využitie je pri kontakte s ďalšími osobami alebo v akomkoľvek prostredí, v ktorom by mohlo dochádzať k rizikovému stretu s časticami alebo kvapôčkami aerosólov. Pri používaní je ideálny ho kombinovať s rúškom, obzvlášť v období chrípkových sezón alebo pri šírení ďalších vírusov, akým je potrebné COVID-19 (Coronavirus).

Vďaka širokej pružnej gumičke sa prispôsobí každej veľkosti hlavy, pevne drží a jednoducho sa nasadzuje. Pohodlie aj pri dlhodobom nosení zabezpečuje tiež vložený pruh z PET materiálu slúžiace ako výstuž z vnútornej strany štítu, ktorá zaisťuje dostatočný dištanc štítu od tváre. Nosenie štítu je preto ešte komfortnejšie a pohodlnejšie. Štít je univerzálny pre všetky tvary hlavy a typy tváre. Jednoducho sa prenáša a nezaberá miesto, vďaka svojej ohybnosti a ľahkosti. Je možné ho používať pravidelne a opakovane. Veľmi ľahko sa udržuje hygienicky čistý a dezinfikovaný. Môžete ho ošetriť akúkoľvek dezinfekciou alebo prostredníctvom alkoholového spreje.

Výhody ochranného štítu:

  • Sadne na každú tvár vďaka pružnej gumičke
  • Je možné ho používať opakovane a pravidelne, vďaka možnosti ľahko dezinfikovať
  • Má univerzálne využitie, vhodný pre zdravotnícke zariadenia, ošetrovateľskej domovy, firmy, ale aj na súkromné účely, ako napríklad nakupovanie a mnohé ďalšie
  • Chráni pred šírením a prienikom častíc alebo kvapôčok aerosólov

Štít je vyrobený podľa stanovených štandardov, má CE certifikát.

Materiál PET
Použitie Ochrana tváre
Rozmery 25 x 34 cm (+ -3 cm)
Hrúbka 0,15 - 1 mm
Zákony, normy, vyhlášky CE