Ochranný štít na tvár s penovou výstužou

Kód: OP001
Dostupnosť: Skladom
Kategórie: Ochranné štíty
Vaša cena:
10 € s DPH
8,26 € bez DPH
ikona
ikona

Univerzálny priehľadný ochranný štít na tvár vyrobený z číreho a ohybného PET materiálu je vybavený mäkkou penovou výstužou z vnútornej strany zaručujúci pohodlie aj pri dlhodobom nosení. Slúži k ochrane pred mikročasticami a kvapôčkami, ktoré by mohli pri priamom styku so sliznicou, očami alebo priamym vdýchnutím potenciálne ohroziť alebo aj poškodiť Vaše zdravie. Ideálne využitie je pri kontakte s ďalšími osobami alebo v akomkoľvek prostredí, v ktorom by mohlo dochádzať k rizikovému stretu s časticami alebo kvapôčkami aerosólov. Pri používaní je ideálny ho kombinovať s rúškom, obzvlášť v období chrípkových sezón alebo pri šírení ďalších vírusov, akým je potrebné COVID-19 (Coronavirus).

Mäkká penová výstuž
pružná gumička
Kvalitné číry ohybný PET materiál

Vďaka pružnej gumičke sa prispôsobí každej veľkosti hlavy, pevne drží a jednoducho sa nasadzuje. Pohodlie, bez odtlačenie na čele alebo tvári aj pri dlhodobom nosení, zaisťuje tiež jemná PVC penová výstuž z vnútornej strany štítu. Tá, vďaka svojej hrúbke, tiež zaisťuje dostatočný dištanc PET materiálu od tváre. Nosenie štítu je preto ešte komfortnejšie a pohodlnejšie. Štít je univerzálny pre všetky tvary hlavy a typy tváre. Jednoducho sa prenáša a nezaberá miesto, vďaka svojej ohybnosti a ľahkosti. Je možné ho používať pravidelne a opakovane. Veľmi ľahko sa udržuje hygienicky čistý a dezinfikovaný. Môžete ho ošetriť akúkoľvek dezinfekciou alebo prostredníctvom alkoholového spreje.

Výhody ochranného štítu:

  • Sadne na každú tvár vďaka pružnej gumičke
  • Je možné ho používať opakovane a pravidelne vďaka možnosti ľahko dezinfikovať
  • Má univerzálne využitie, vhodný pre zdravotnícke zariadenia, ošetrovateľskej domovy, firmy, ale aj na súkromné účely, ako napríklad nakupovanie a mnohé ďalšie
  • Chráni pred šírením a prienikom častíc alebo kvapôčok aerosólov
  • Jemná a mäkká PVC penová výstuž z vnútornej strany pre zaistenie pohodlia pri dlhodobom nosení

Štít je vyrobený podľa stanovených štandardov, má CE certifikát.

Materiál PET
Nastavenie veľkosti Na gumičku
Použitie Ochrana tváre
Rozmery 330 x 220 x 0,3 mm
Hrúbka 0,3 mm
Zákony, normy, vyhlášky CE