Radal CSA-S5BAR riadiaci panel

Rozdelený do piatich ochranných zón; pod každú zónu možno pripojiť až päť SLAVE detektorov

Kód: CSA-S5BAR
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: CZ - S
Kategórie: Testovacie plyny a príslušenstvo
Vaša cena:
360,36 € s DPH
297,82 € bez DPH
ikona
ikona

Prečo si riadiaci panel zaobstarať?

Riadiaci panel CSA-S5B je zástupca z radu RADAL Cig-Arrete® SD Evolution. Táto rada ako jedna z prvých využíva rozšírenú technológiu detekcie. Je vhodný do menej kontrolovateľných miest, ako sú napr. verejné toalety, kabínky, šatne, diskrétne zóny, priestory vyhradené pre zamestnancov alebo verejné budovy, kde môže častejšie dochádzať k porušovaniu zákazu manipulovania s ohňom, či fajčenia tabakových výrobkov.

 

Čo všetko riadiaci panel dokáže?

Monitoruje a riadi rôzne prvky alebo viaceré prvky SLAVE. Je rozdelený do piatich ochranných zón. Pod každú zónu možno pripojiť až päť SLAVE detektorov (CSA-SGA / CSA-FUV). V prípade detekcie dymu (alebo plameňa) na riadiacom paneli sa aktivuje akusticko-optická signalizácia.

 

Ako riadiaca jednotka signalizuje poplach?

V prípade poplachu vydáva siréna riadiaceho panela krátky tón a bliká červená signálka LED pre dané ochranné pásmo zóny, v ktorom je inštalovaný detektor. Keďže nie sú SLAVE detektory vybavené žiadnou sirénou ani systémom výstražných hlasových správ dôjde týmto spôsobom k upozorneniu daného personálu na poplach v sledovanej zóne. Reštart systému a utíšenie poplachu je možné len manuálne a to stlačením tlačidiel SILENCE a RESET. Riadiaci panel zobrazuje signalizáciu napájania, poruchu detektorov v jednotlivých zónach, nízku kapacitu záložných batérií.

 

Ako je riadiaci panel napájaný?

Riadiaci panel môže byť napájaný 4 ks batérií typu D, pomocou externého napájacieho modulu CSA-006 alebo externého napájacieho boxu CSA-EBB.

V prípade, že chcete objednať sústavu zloženú z viacerých zariadení, obráťte sa, prosím, na nás telefonicky alebo pomocou emailu.

 

* Certifikácia podľa noriem: CE, EQC

 

Výhody:

  • Diskrétne akusticko-optická signalizácia
  • Automatický reset poplachu
  • Monitorovanie a kontrola jednotlivých ochranných zón systému
  • Rozdelenie do piatich ochranných zón
Certifikácia CE, EQC
Hmotnosť 0,8 kg
Napájanie DC 6V - 4 kusy batérie typu D, pomocou AC adaptéra CSA-SMPS, pomocou externého napájacieho modulu CSA-006 alebo externého napájacieho boxu CSA-EBB (zdroja napájania vrátane batérií nie sú súčasťou)
Pracovná teplota -10°C až +50°C
Prevádzková vlhkosť 0 až 95 % RH, nekondenzujúca
Rozmer výrobku 195 x 70 x 115 mm
Signalizácia konca životnosti Áno
Výstup Káblový
Spôsob montáže Na stenu